Aktualności

Aktualności

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu realizuje projekt „Przemyślany Rozwój” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020.

...

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Przemyślu, zaprasza na wakacyjny wypoczynek w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno w atrakcyjnej cenie.

...

W dniu 26.10.2016 r. w Sali konferencyjnej UG z inicjatywy Zarządu Okręgowego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Przemyślu odbyły się warsztaty kulinarno-dietetyczne w ramach realizowanego Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Uczestnikami warsztatów byli klienci Programu zakwalifikowani przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej. W trakcie dwugodzinnego spotkania prowadzonego przez Panią Krystynę Makara Kierownika ZO PKPS i dietetyka uczestnicy mieli możliwość wspólnego przygotowania ciekawych potraw z produktów oferowanych w ramach Programu zarazem ich degustacji. Przygotowane potrawy bardzo wszystkim smakowały.

...

Kapituła Straży Miejskiej w Przemyślu wybrała Panią Annę Ekiert Prezes Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Honorowym Strażnikiem Miejskim, za długoletnią współpracę, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

...
©2018 Zarząd Okręgowy Polski Komitet Pomocy Społecznej w Przemyślu